Varianty 0
| Průřez vodiče: | 0,03 - 6,0 mm2 |
| Maximální délka odizolování: | levá 30mm, pravá 50mm |
| Délka střihu: | 0,1-9999mm |
| Tolerance délky: | 0,002xL |
| Takt: | 4700-9500 ks/h |
| Displej: | 4,3 pakce barevný dotekový |
| Paměť: | 100 programů |
| Materiály izolace: | PVC, Teflon, Silikon, Skelné vlákno,... |
| Materiál nožů: | nástrojová ocel |
| Stlačený vzduch: | 0,4-0,7MPa |
| Napájení: | 220V/50-60Hz |
| Rozměry: | 460x470x350 mm |
| Hmotnost: | 35 kg |