Naše společnost je certifikovaná dle ISO 9001 a naším cílem je neustále zvyšovat kvalitu služeb pro naše zákazníky.

Naše firma se zabývá dovozem a prodejem pájecí a odpájecí techniky, včetně spotřebního materiálu, prvků ochrany před elektrostatickým nábojem, ručního nářadí pro mikroelektroniku a systémů pro odsávání zplodin. Realizujeme kompletní dodávky pracovišť pro práci s elektrostaticky citlivými prvky, včetně antistatických podlah, obuvi, pracovních podložek, stolů, náramků a oděvů.

Od roku 2004 naši zákazníci oceňují naši rychlost dodávek, flexibilitu a technickou podporu našich zaměstnanců. V roce 2010 jsme prošli certifikací managementu kvality a prokázali jsme, že splňujeme požadavky ČSN EN ISO 9001:2009. Nyní jsme na vedoucí pozici na trhu v oblasti dodávek letovací techniky, ESD produktů a ESD obalů. Disponujeme největším skladem, ze kterého realizujeme dodávky přímo k našim zákazníkům. Díky našim dealerům v zahraničí se naše výrobky dostávají k zákazníkům po celé Evropě i jinde.

Mezi naše obchodní partnery patří firmy Weller, Simco, Wetec, PLATO, Cramolin, PACE, HAKKO, METCAL, JBC, TECHSPRAY, HIOS, RH Kabeltechnik, ASA, Kilews a další.

Pro získání více informací o nabízených produktech si můžete prohlédnout náš katalog na těchto stránkách. Pokud máte zájem o další informace nebo cenové relace, využijte formulář v sekci Dotazy nebo nás kontaktujte přímo.

Těšíme se na spolupráci s Vámi a věříme, že se nám podaří Vaše požadavky zcela uspokojit.