49. ročník Garoma+ maratonu

49. ročník Garoma+ maratonu

V neděli 9. července se na Brněnské přehradě uskutečníl již 49. ročník Garoma Plus maratonu v dálkovém plavání.

AMPER 2022

AMPER 2022

V termínu 17. - 20.5.2022 Vás zveme k návštěvě naší expozice u příležitosti konání veletrhu Amper 2022. Náš stánek naleznete v pavilonu P - stánek číslo P 2.39

Pro volnou vstupenku nám napište na garoma@garoma.cz, nebo vyplňte kontaktní formulář.

Těšíme se na Vaši návštěvu !

46. Garoma Plus plavecký maraton

46. Garoma Plus plavecký maraton

Již tradičně se naše společnost stala sponzorem 46. Brněnského Garoma Plus maratonu. Na staro stálo přes 300 plavců a celá akce se vlice vydařila.

Řezání ESD podložek

Řezání ESD podložek

Naše společnost přešla na strojní řezání ESD podložek. Díky této technologii jsme schopni nabídnout kratší dodací termíny, prezizní provedení a i zákázkové řezání rozličných tvarů. Stejně tak jsme schopni zajistit řezání téměř všech pryžových materiálů. Pro spolupráci nás neváhejte kontaktovat. 

AMPER2020

AMPER2020

V termínu 17. - 20.3.2020 Vás zveme k návštěvě naší expozice u příležitosti konání veletrhu Amper 2020. Náš stánek naleznete v pavilonu P - stánek číslo P 6.34

pro volnou vstupenku nám napište na garoma@garoma.cz, nebo vyplňte kontaktní formulář.

Těšíme se na Vaši návštěvu !

Platba kartou

Platba kartou

Za naše produkty můžete nyní platit rychle a bezpečně on-line platební kartou nebo pomocí rychlých bankovních tlačítek. Vyzkoušejte co nejdříve :-)

Spolupráce se společností AUER PACKAGING

Spolupráce se společností AUER PACKAGING

Naše společnost zahájila spolupráci se společnoctí AUER PACKAGING. Náš sortiment byl obohacen o nové produkty v kategorii ESD skladovacích prostředcích. Všechny je naleznete v našem e-shopu.

BOFA Laser

BOFA Laser

Na našich webových stránkách nově naleznete ucelený sortiment odsávacích zařízení BOFA pro laserové aplikace. všechny systémy jsou navrženy tak, aby bezchybně pracovaly s nejnovějšími laserovýmí výrobními stroji. odsávací jednotky se dají použít jako stojany laserových strojů, mohou být vybaveny kompresorem, nebo čidly pro kontrolu odsávaného kouře.

Amper 2019 je za námi

Amper 2019 je za námi

Vážení obchodní přátelé, děkujeme Vám za Vaši přízeň a za Vaše návštěvy na našem veletržním stánku. Byla to příjemná setkání a milé povídání s Vámi – našimi stálými zákazníky, kamarády a samozřejmě velké poděkování Vám všem novým příchozím. Budeme se snažit výsledky všech jednání co nejrychleji zpracovávat a plnit sliby a závazky. Ještě jednou, DĚKUJEME!

Amper 2019

Amper 2019

V termínu 19. - 22.3.2019 Vás zveme k návštěvě naší expozice u příležitosti konání veletrhu Amper 2019. Náš stánek naleznete v pavilonu P - stánek číslo P 2.29

Těšíme se na Vaši návštěvu !