AM4023U - kamera na okulár s uchycením na tři šroubky.(1,3MPix) změní váš optický mikroskop na digitální bez jakéhokoli zásahu.
Použití okulárové kamery je snadný způsob, jak z klasického mikroskopu udělat digitální.
Model AM4023U se nasazuje na stávající okulár mikroskopu do max vnějšího průměru okuláru 36 mm. Tato kamera lze použít nejen s mikroskopy, ale i dalekohledy, spektivy a hvězdášskými dalekohledy.
ZDARMA profesionální software DinoCapture (CZ lokalizace) je nedílnou součástí kamery.
DinoCapture se pravidelně aktualizován a je možná instalace na neomezené množství počítačů.
| ROZLIŠENÍ | 1.3 Megapixel (1280x1024) |
|---|---|
| ROZHRANÍ | USB 2.0 |
| MONTÁŽ | Ostatní |
| PRŮMĚR | více než 36mm |
| TYP SNÍMAČE | CMOS |
| OBJEKTIV | Sklo s antireflexní vrstvou |
| MIKROSPÍNAČ SPOUŠTĚ | Ano |
| VÝSTUPY | On-line obraz, obrázky, video, časosběrné video |
| POČET SNÍMKŮ | Až 30/s, při max. rozlišení 15/s |
| MĚŘENÍ | Úsečka, úhel, kruh, kruh pomocí tří bodů, atd. |
| KALIBRACE | Ano |
| KOMPATIBILITA | Windows XP, Vista, 7, 8 & 10, MacOS 10.4 a vyšší |
| SOFTWARE | DinoCapture 2.0 (Windows), DinoXcope (Mac OS) |
| PODPOROVANÉ FORMÁTY OBRÁZKŮ (WINDOWS) | BMP, GIF, PNG, JPG, TIF, RAS, PNM, TGA, PCX, MNG, WBMP, JP2, JPC, PGX |
| PODPOROVANÉ FORMÁTY VIDEA (WINDOWS) | WMV, FLV, SWF |
| PODPOROVANÉ FORMÁTY OBRÁZKŮ (MACOS) | JPEG, PNG |
| PODPOROVANÉ FORMÁTY VIDEA (MACOS) | MOV |
| STANDARDNÍ ZOBRAZENÍ | DirectShow, UVC |
| ROZMĚRY | 70 cm (délka) x 45 cm (průměr) |
| HMOTNOST | 190 g |
| DÉLKA PŘÍVODNÍHO KABELU | 1,8 m |
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná