Kameru Dino-Eye AM4023CT USB lze namontovat na trinokulární výstup mikroskopu pomocí adaptéru C-mount (opticko-mechanický adaptér není součástí dodávky). USB rozhraní vám umožní rychlé zobrazení a digitalizaci obrazu na všeho zařízení v PC.
Tlačítko microtouch na těle kamery, umožňuje snadné a rychlé pořízení mikroskopického obrazu.
Dino-Eye AM4023CT je dokonalý společník při práci do laboratoří i průmyslu. Kameru je možné připojit k libovolnému zařízení s C-mount.
ZDARMA profesionální software DinoCapture (CZ lokalizace) je nedílnou součástí kamery.
DinoCapture se pravidelně aktualizován a je možná instalace na neomezené množství počítačů.
| ROZLIŠENÍ | 1.3 Megapixel (1280x1024) |
|---|---|
| ROZHRANÍ | USB 2.0 |
| MONTÁŽ | C-mount |
| PRŮMĚR | C-mount |
| TYP SNÍMAČE | CMOS |
| OBJEKTIV | Sklo s antireflexní vrstvou |
| VESTAVĚNÉ ZVĚTŠENÍ | NE |
| MIKROSPÍNAČ SPOUŠTĚ | ANO |
| VÝSTUPY | On-line obraz, obrázky, video, časosběrné video |
| POČET SNÍMKŮ | Až 30/s, při max. rozlišení 15/s |
| MĚŘENÍ | Úsečka, úhel, kruh, kruh pomocí tří bodů, atd. |
| KALIBRACE | Ano |
| KOMPATIBILITA | Windows XP, Vista, 7, 8 & 10, MacOS 10.4 a vyšší |
| SOFTWARE | DinoCapture 2.0 (Windows), DinoXcope (Mac OS) |
| PODPOROVANÉ FORMÁTY OBRÁZKŮ (WINDOWS) | BMP, GIF, PNG, JPG, TIF, RAS, PNM, TGA, PCX, MNG, WBMP, JP2, JPC, PGX |
| PODPOROVANÉ FORMÁTY VIDEA (WINDOWS) | WMV, FLV, SWF |
| PODPOROVANÉ FORMÁTY OBRÁZKŮ (MACOS) | JPEG, PNG |
| PODPOROVANÉ FORMÁTY VIDEA (MACOS) | MOV |
| STANDARDNÍ ZOBRAZENÍ | DirectShow, UVC |
| ROZMĚRY | 48 cm (délka) x 32 cm (průměr) |
| HMOTNOST | 100 g |
| DÉLKA PŘÍVODNÍHO KABELU | 1,8 m |
| PODPORA CZ | ANO |
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná