PACE letovací technika - Výkon letovací stanice - 90W

S kancelářemi po celém světě je PACE, Inc. uznávaným světovým lídrem ve vývoji řešení pro montáž a opravu vysoce pokročilé elektroniky. Naše odborné znalosti se rozšiřují až do úsvitu moderního elektronického průmyslu. V roce 1958 zavedl PACE výcvikové programy pro opravu desek tištěných spojů a brzy poté revoluci v průmyslu vytvořil první samostatný vakuový odletovací systém.

Dnes PACE nadále poskytuje inovativní řešení, produkty a školení pro přepracování a opravy sestav tištěných spojů. Naše jedinečné schopnosti a vyvíjející se vize poskytly univerzální řešení pro montáž a přepracování montážních sestav pro nejmodernější elektroniku.

Kromě toho společnost PACE vyrábí systémy odsávání zplodin, aby snížila expozici škodlivým částicím a plynům vzniklým ručními pájecími operacemi. Systémy PACE Extraction účinně odstraňují tyto kontaminující látky z dýchací zóny pracovníka, čímž snižují nebo odstraňují zdravotní rizika.

Náš pevný závazek a historie úspěchu vyústila v bezkonkurenční řadu řešení pro montáž, opravy a odsávání plynů, které vyhovují vašim potřebám, ať už pracujete na IS0-9000, v průmyslu, v armádě nebo ve svých vlastních specifikacích. Bez ohledu na výzvu je PACE připraveno nastavit pro vás nový standard.

Letovací stanice PACE ST 25

Jednokanálová analogová letovací stanice, Výkon 90 W.
Do 2-3 týdnů
Cena bez DPH: 8 687,60 Kč Cena s DPH: 10 512 Kč

Popis: Jednokanálová analogová letovací stanice, Výkon 90 W.

Kód produktu: 8007-0510

Výrobce: PACE