PACE letovací technika - Typ letovacího hrotu - 1128

S kancelářemi po celém světě je PACE, Inc. uznávaným světovým lídrem ve vývoji řešení pro montáž a opravu vysoce pokročilé elektroniky. Naše odborné znalosti se rozšiřují až do úsvitu moderního elektronického průmyslu. V roce 1958 zavedl PACE výcvikové programy pro opravu desek tištěných spojů a brzy poté revoluci v průmyslu vytvořil první samostatný vakuový odletovací systém.

Dnes PACE nadále poskytuje inovativní řešení, produkty a školení pro přepracování a opravy sestav tištěných spojů. Naše jedinečné schopnosti a vyvíjející se vize poskytly univerzální řešení pro montáž a přepracování montážních sestav pro nejmodernější elektroniku.

Kromě toho společnost PACE vyrábí systémy odsávání zplodin, aby snížila expozici škodlivým částicím a plynům vzniklým ručními pájecími operacemi. Systémy PACE Extraction účinně odstraňují tyto kontaminující látky z dýchací zóny pracovníka, čímž snižují nebo odstraňují zdravotní rizika.

Náš pevný závazek a historie úspěchu vyústila v bezkonkurenční řadu řešení pro montáž, opravy a odsávání plynů, které vyhovují vašim potřebám, ať už pracujete na IS0-9000, v průmyslu, v armádě nebo ve svých vlastních specifikacích. Bez ohledu na výzvu je PACE připraveno nastavit pro vás nový standard.

Žádná položka