Kompaktní a uživatělsky přívětivá letovací stanice Weller WT2010M s velkým LCD displejem. Stanici lze přepnout do řežimu spánku a hybernace. Spolupracuje s hroty XNT
Specifikace:
| Výška | 101 mm |
| Délka | 149 mm |
| Rozměry D x Š x V | 150 × 130 × 101 mm |
| Bezpečné pro elektrostatický výboj | Ano |
| Pojistka | T 0,8 A |
| Počet kanálů | 2 |
| Nadproudová spoušť | T40/B |
| Moc | 150 W |
| Přesnost teploty °C | ± 9 °C |
| Přesnost teploty °F | ± 17 °F |
| Teplotní stabilita °C | ± 2 °C |
| Teplotní stabilita °F | ± 4 °F |
| UPC | 4003019441341 |
| Hmotnost (katalog) | 3,10 kg |
Obsah dodávky:
- Stojan pro letovací pero: WSR 200
- Letovací hrot: XNT A
- Zdroj: WT 2M
- Letovací pero: WTP 90
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná