Popis: Hlavní filtr pro BOFA systémy V600
Kód produktu: A1030118
Výrobce: BOFA
Systém může být použit pro jedno i více oddělených pracovišť. Je možno použít až 40 metrů trubkového rozvodu. Výkonný, synchronní motor dodává této jednotce velice silný tah.
| Napájení : | 230V / 50Hz |
| Hmostnost : | 30kg |
| Výkon filtrace : | 350 m3 / hod |
| Účinnost : | 100,00% |
| Připojení : | 2 x 75mm |
| Max. délka vedení : | 30 m |
| Hlučnost : | < 56 db (A) 1m |
| Maximální počet odsávacích ramen : | 7 x průměr 32 mm |
| 5 x průměr 50 mm | |
| 2 x průměr 75 mm |
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná
Popis: Hlavní filtr pro BOFA systémy V600
Kód produktu: A1030118
Výrobce: BOFA
Popis: Prefiltr pro BOFA systémy V600
Kód produktu: A1030119
Výrobce: BOFA
Popis: Dálkové ovládání 24V odsávacích systémů Bofa.
Kód produktu: A2001
Výrobce: BOFA
Popis: Senzor pro identifikaci těkavých organických látek.
Kód produktu: A2003
Výrobce: BOFA
Popis: Vzdálená indikace nutnosti vyměnit filtr.
Kód produktu: A2002
Výrobce: BOFA
Popis: Prefiltr pro BOFA systémy V250
Kód produktu: A1030102
Výrobce: BOFA