Naše společnost je certifikovaná dle ISO 9001. A našim cílem je neustálé zvyšování kvality služeb pro naše zákazníky.

Firma se zabývá dovozem a velkoobchodním i maloobchodním prodejem pájecí i odpájecí techniky včetně spotřebního materiálu, prvků ochrany před elektrostatickým nábojem, drobného ručního nářadí pro mikroelektroniku a systémů pro odsávání splodin.

Realizujeme kompletní dodávky pracovišť pro práci s elektrostaticky citlivými prvky, počínaje antistatickými podlahami a obuví, přes pracovní podložky a stoly po antistatické náramky a oděvy. Od roku 2004 naši zákazníci oceňuji bleskové dodávky, flexibilitu a technickou podporu našich zaměstnanců. V roce 2010 jsme prošli certifikací managementu kvality a prokázali jsme, že splňujeme požadavky ČSN EN ISO 9001:2009. V dnešní době jsme zaujali vedoucí pozici na našem trhu v oblasti dodávek letovací techniky, ESD produktů a ESD obalů. Disponujeme největším skladem, ze kterého realizujeme dodávky přímo k našim zákazníkům. Díky dealerům mimo území ČR se naše výrobky dostávají k zákazníkům po celé Evropě i mimo ni.

Mezi naše obchodní partnery patří firmy Weller, Simco, Antistat, Static Control Components, PIERGIACOMI, PLATO, GBP Ergonomics, Wetec, Iwashita. Dále prodáváme výrobky firem PACE, HAKKO, METCAL, JBC, TECHSPRAY, HIOS, Arno Fuchs Kabeltechnik a mnoha dalších.

Pro získání více informací o námi nabízených produktech můžete použít katalogu na těchto stránkách. V případě Vašeho zájmu o další informace či cenové relace využijte formulář v sekci Dotazy nebo nás kontaktujte přímo - viz. Kontakty.

Těšíme se na spolupráci s Vámi a věříme, že se nám podaří Vaše požadavky zcela uspokojit.