A  •  A  •  A
Novinky  • Informace  • Kontakty  • Dotazy  • Fotogalerie  • Ke stažení

Garoma Plus s.r.o, Okružní 29a, Brno - Lesná, tel: +420 545 426 140, +420 545 426 134

Archiv novinek

Amper 2009

 Amper 2009 V termínu 31.3. - 3.4.2009 se uskuteční 17. ročník mezinárodního veletrhu elektrotechniky a elektroniky Amper. Rádi bychom Vás u této příležitosti pozvali k návštěvě na našem stánku, kde budeme prezentovat nejnovější výrobky z oblasti letovací techniky, ochrany před statickým nábojem, nářadí pro mikroelektroniku a mnoho dalšího. Naše expozice bude umístěna v hale č.7 stánek č. A3.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Svítilny

 Svítilny S příchodem nového roku jsme přidali do našeho sortimentu svítilny pro speciální účely (do výbušného prostředí, vodotěsné,...), ale i svítilny pro běžné využití doma a v přírodě.

Jubilejní letovací stanice WS 81T

 Jubilejní letovací stanice WS 81T Již 50 let se setkáváme s profesionální letovací technikou značky WELLER.
K tomutu výročí je připravena i limitovaná série letovací stanice WS 81.

Konec roku 2008

Vážení obchodní přátelé,

blíží se opět konec roku a tímto bychom chtěli popřát  všem svým zákazníkům a obchodním partnerům klidné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nastávajícího roku 2009. Těšíme se na další spolupráci v novém roce a děkujeme za Vaši dosavadní přízeň.

Garoma Plus, s.r.o.


Elosys 2008

 Elosys 2008 Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás pozvali na naši expozici, u příležitosti konání 14. ročníku veletrhu Elosys. Veletrh se koná 14. - 17.10. 2008 v Trenčíně na Slovensku.
Používáte, nebo znáte bezdrátové uzemňovací náramky ?

 Používáte, nebo znáte bezdrátové uzemňovací náramky ? Už jste slyšeli o této vymoženosti na trhu s antistatickou ochranou? My ano, ale nebylo nám jasné, jak tento div techniky funguje.

Našli jsme na internetu jednoduchý pokus, který prokázal, že by se s tímto náramkem neuzemnil ani slavný iluzionista David Copperfield.

ESD vysavače přímo od výrobce

Naše společnost ostartovala spolupráci s firmou Muntz technics BV - výrobcem antistatickýc vysavačů, které jsou známy po celém světe jejich spolehlivostí a kvalitou. Základní technické informace naleznete v katalogu na těchto stránkách.

Chemie Cramolin

 Chemie Cramolin Zahájili jsme spolupráci se společností ITW Chemische Produkte GmbH & Co. KG jako její oficiální distributor pro Českou republiku. Tímto Vám budeme moci nabídnout plnou podporu výrobce a celou škálu jeho výrobků, které jsou známe svou kvalitou a cenovou dostupností.

Spuštění nové verze webu

Vážení zákaznící,

v neděli 20.4.2008 došlo ke spuštění nové verze webu. Věříme, že tato změna přinese zvýšení komfortu při procházení našich stránek.

Pokud naleznete něco, co nefunguje podle Vašich představ, co bychom měli vylepšit, změnit nebo doplnit, zašlete nám, prosím, svůj podnět, abychom jej mohli zvážit a zapracovat.

Děkujeme za spolupráci.

Garoma Plus, s.r.o.